jk:CMS

Redakční systém pro správu obsahu webu

728 151 763

cms [at] kunhart [dot] eu

vesmír, zelený pruh

Jednoduchá správa webu

V redakčním systému jk:CMS lze snadno a intuitivně vytvářet a spravovat obsah webu pomocí pokročilého WYSIWYG editoru. Pro správu stránek nejsou potřeba žádné technické znalosti.

vesmír, červený pruh

Podpora responzivního designu

Redakční systém a všechny jeho moduly plně podporují responzivní designy. Webové stránky vytvořené pomocí redakčního systému jk:CMS se přehledně a krásně zobrazí na počítači, mobilu i tabletu.

vesmír, žlutý pruh

Verzování a schvalování obsahu

Verzování a schvalování obsahu jsou základní vlastnosti redakčního systému jk:CMS. Vytvářený obsah je automaticky verzován a zálohován. Schvalování umožňuje připravit si obsah webu předem a následně jej publikovat.

Novinky

Redakční systém jk:CMS 7.8

Nová verze redakčního systému jk:CMS 7.6 zahrnuje množství drobných změn v administraci a vylepšení kódu aplikace.

Redakční systém jk:CMS 7.6

Aktuální verze redakčního systému jk:CMS 7.6 je údržbová a zahrnuje zlepšení exportů dat, lokalizace a drobné opravy chyb. Aktivní rozvoj redakčního systému již neprobíhá.

Redakční systém jk:CMS 7.4

Nová verze redakčního systému jk:CMS 7.4 přináší dva nové moduly Zavoláme Vám a Registrace do newsletteru pro lepší interakci s návštěvníky webu.

Redakční systém jk:CMS 7.2

Aktuální verze jk:CMS 7.2 zahrnuje CTA pluginy pro WYSIWYG editor jako náhradu původních CTA modulů, zlepšení navigace v administraci a mnoho drobných zlepšení a oprav chyb.

Redakční systém jk:CMS 7.0

Nová verze jk:CMS 7.0 se soustředí na zlepšení administrace systému. Nejdůležitější změnou je plná podpora lokalizace administrace. Stávající česká verze administrace je doplněna o anglickou mutaci. Mnoha zlepšení pro pohodlnější práci se dočkalo uživatelské rozhraní administrace. Dále bylo vylepšeno cachování objektů na webu a proběhla optimalizace systému pro vysoký výkon.

Napište nám

2 + 8 =