jk:CMS 14

Redakční systém pro správu obsahu webu

vesmír, zelený pruh

Jednoduchá správa webu

V redakčním systému jk:CMS lze snadno a intuitivně vytvářet a spravovat obsah webu pomocí pokročilého WYSIWYG editoru. Pro správu stránek nejsou potřeba žádné technické znalosti.

vesmír, červený pruh

Podpora responzivního designu

Redakční systém a všechny jeho moduly plně podporují responzivní designy. Webové stránky vytvořené pomocí redakčního systému jk:CMS se správně a krásně zobrazí na počítači, mobilu i tabletu.

vesmír, žlutý pruh

Verzování a schvalování obsahu

Verzování a schvalování obsahu jsou základní vlastnosti redakčního systému jk:CMS. Vytvářený obsah je automaticky verzován a zálohován. Schvalování umožňuje připravit si obsah webu předem a publikovat jej později.

Obsahové moduly jk:CMS

Textový obsah

Modul Texty je základní obsahový modul pro respozivní zobrazení HTML obsahu na webu. Textový obsah je standardně verzován a zálohován. Pro úpravu obsahu slouží WYSIWYG editor, který umožňuje běžnému uživateli snadno formátovat text a vkládat obrázky, odkazy a soubory. Texty podporují jeden až tři responzivní sloupce.

Články

Modul Články je obsahový modul, určený pro publikaci článků a delšího statického obsahu. Součástí článku je perex, obsah, úvodní obrázek a datum publikace. Články lze zobrazit samostatně nebo jako skupinu článků. Obsah článků je standardně verzován. Pro úpravu článků slouží WYSIWYG editor, který umožňuje běžnému uživateli snadno formátovat text a vkládat obrázky, odkazy a soubory.

Novinky

Modul Novinky je obsahový modul, určený pro publikaci krátkých novinek a zpráv. Součástí novinky je obsah, úvodní obrázek a datum publikace. Novinky lze zobrazit samostatně nebo jako skupinu novinek či poslední novinky. Obsah novinek je standardně verzován. Pro úpravu novinek slouží stejně jako u článků a textů WYSIWYG editor, který umožňuje běžnému uživateli snadno formátovat text a vkládat obrázky, odkazy a soubory.

Klikací formuláře

Modul Formuláře umožňuje snadné sestavení formuláře z široké nabídky formulářových prvků. Jednotlivá formulářová pole lze nastavit podle potřeby, např. je-li pole povinné, minimální počet znaků nebo seznam položek pro výběr. Zobrazení formuláře je optimalizováno jak pro desktop, tak pro mobilní zařízení, formulář je zabezpečený proti spamu. Obsah formuláře vyplněný uživatelem je uložen do databáze a zaslán na e-mail.

Rychlý kontakt

Modul Rychlý kontakt slouží pro snadné kontaktování provozovatele webu. Může jít například o poptávku nebo jednoduchou zprávu. Ve formuláři lze nepovinně nastavit typ zprávy. Zobrazení formuláře je optimalizováno jak pro desktop, tak pro mobilní zařízení, formulář je zabezpečený proti spamu. Obsah formuláře vyplněný uživatelem je uložen do databáze a zaslán na e-mail.

Fotogalerie

Modul Fotogalerie přehledně prezentuje obrázky na webu. Galerie je plně responzivní, lze ji použít samostatně nebo přiřadit k dalšímu obsahu na stránce. Zobrazení obrázků a údajů v galerii je konfigurovatelné v administraci. Modul se postará o zpracování nahraných obrázků, jejich zmenšení a vytvoření náhledů. Obrázky z galerií lze dále používat v obsahových modulech a WYSIWYG editoru.

Videogalerie

Modul Videogalerie umožňuje na webu snadno publikovat videa z oblíbených videoportálů. Modul podporuje vkládání videí z portálů YouTube, Vimeo a DailyMotion. Zobrazení videogalerie je konfigurovatelné v administraci, videogalerii lze doplnit o vlastní texty. Vložená videa lze následně používat ve WYSIWYG editoru.

Soubory

Modul Soubory přehledně zobrazuje soubory ke stažení na webu. Seznam souborů (složku) lze použít samostatně nebo ji přiřadit k dalšímu obsahu na stránce. Zobrazení souborů je konfigurovatelné v administraci. Tabulkové zobrazení je vhodné pro samostatný výpis souborů, seznam souborů je vhodný pro zobrazení souborů ke stažení např. pod článkem. Soubory lze dále používat ve WYSIWYG editoru a dalších modulech.

Poslední novinky

Modul Poslední novinky zobrazuje několik posledních novinek, typicky na úvodní stránce webu. Novinky se řadí podle data publikace, vypisované novinky mohou být z konkrétní kategorie novinek nebo ze všech kategorií. Modul je ideální pro použití na úvodní stránce webu.

Zavoláme Vám

Modul Zavoláme Vám slouží pro snadné kontaktování provozovatele webu. Návštěvník na webu zanechá svoje telefonní číslo a následně je kontaktován přes telefon. Provozovatel je upozorněn na každý zaslaný kontakt. Součástí modulu je práce se souhlasem zpracování osobních údajů a zaznamenání odpovědi v administraci.

Registrace do newsletteru

Modul Registrace do newsletteru je určen pro registraci k odebírání newsletterů a zpráv. Pro registraci zadá návštěvník svůj e-mail ve formuláři. Provozovatel webu je upozorněn na každý zaslaný kontakt. Součástí modulu je práce se souhlasem zpracování osobních údajů.

Rezervační formulář

Modul Rezervační formulář je určen pro weby restaurací, kaváren apod. Rezervační formulář umožňuje návštěvníkovi stránek snadno a rychle provést rezervaci do daného podniku. Nastavení rezervačního formuláře je konfigurovatelné v administraci.

RSS

S využitím modulu RSS lze zveřejnit novinky a články na webu prostřednictvím RSS kanálů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů.