jk:CMS 15

Redakční systém pro správu obsahu webu

vesmír, zelený pruh

Jednoduchá správa webu

V redakčním systému jk:CMS lze snadno a intuitivně vytvářet a spravovat obsah webu pomocí pokročilého WYSIWYG editoru. Pro správu stránek nejsou potřeba žádné technické znalosti.

vesmír, červený pruh

Podpora responzivního designu

Redakční systém a všechny jeho moduly plně podporují responzivní designy. Webové stránky vytvořené pomocí redakčního systému jk:CMS se správně a krásně zobrazí na počítači, mobilu i tabletu.

vesmír, žlutý pruh

Verzování a schvalování obsahu

Verzování a schvalování obsahu jsou základní vlastnosti redakčního systému jk:CMS. Vytvářený obsah je automaticky verzován a zálohován. Schvalování umožňuje připravit si obsah webu předem a publikovat jej později.

Doplňkové moduly jk:CMS

Fulltextové vyhledávání

Modul Fulltextové vyhledávání zajišťuje prohledávání obsahu stránek a usnadňuje tak návštěvníkům orientaci na webu. Vyhledávání vždy probíhá v aktuální prezentaci. Hledání je možné v obsahových modulech (texty, články, novinky) a textovém obsahu dalších modulů (názvy a popisky obrázků ve fotogalerii, texty u formulářů…). Indexace obsahu webu pro vyhledávání probíhá automaticky na pozadí.

Slider

Modul Slider slouží pro elegantní prezentaci služeb, produktů nebo speciální nabídky na úvodní stránce a dalších stránkách. Slider se typicky zobrazuje v horní části stránky. Součástí slideru je seznam položek s možností nastavení obrázku na pozadí, nadpisu a obsahu.

Ankety

Modul Anketa slouží pro hlasování návštěvníků webu. Anketa zahrnuje otázku a odpovědi pro hlasování. Průběh hlasování lze prohlížet a spravovat v administraci. Platnost ankety se nastavuje pomocí standardní funkce plánování komponenty.

Mapa pro kontakty

Modul Mapa zobrazuje sídlo společnosti nebo subjektu na mapě s využitím služeb portálu mapy.cz.

Mapa stránek

Modul Mapa stránek přehledně zobrazuje hierarchii stránek v aktuální prezentaci. Zobrazení stránek v mapě stránek lze nastavit ve stromu stránek.

Chybové stránky

Moduly pro chybové stránky jsou určeny pro nastavení a přípravu vlastních stránek pro chybové stavy na webu (např. stránka nenalezena). Po přidání modulu na stránku jsou všechny chyby daného typu přesměrovány na tuto stránku. Vlastní chybová stránka se zobrazuje v designu webu včetně menu, což významně pomáhá udržet návštěvníka prezentace, přestože si vyžádal neexistující stránku. Na chybovou stránku lze přidávat další obsahové komponenty.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů.