jk:CMS 9.0

Redakční systém pro správu obsahu webu

728 151 763

cms [at] kunhart [dot] eu

vesmír, zelený pruh

Jednoduchá správa webu

V redakčním systému jk:CMS lze snadno a intuitivně vytvářet a spravovat obsah webu pomocí pokročilého WYSIWYG editoru. Pro správu stránek nejsou potřeba žádné technické znalosti.

vesmír, červený pruh

Podpora responzivního designu

Redakční systém a všechny jeho moduly plně podporují responzivní designy. Webové stránky vytvořené pomocí redakčního systému jk:CMS se správně a krásně zobrazí na počítači, mobilu i tabletu.

vesmír, žlutý pruh

Verzování a schvalování obsahu

Verzování a schvalování obsahu jsou základní vlastnosti redakčního systému jk:CMS. Vytvářený obsah je automaticky verzován a zálohován. Schvalování umožňuje připravit si obsah webu předem a publikovat jej později.

Doplňkové moduly jk:CMS

Fulltextové vyhledávání

Modul Fulltextové vyhledávání zajišťuje prohledávání obsahu stránek a usnadňuje tak návštěvníkům orientaci na webu. Vyhledávání vždy probíhá v aktuální prezentaci. Hledání je možné v obsahových modulech (texty, články, novinky) a textovém obsahu dalších modulů (názvy a popisky obrázků ve fotogalerii, texty u formulářů…). Indexace obsahu webu pro vyhledávání probíhá automaticky na pozadí.

Slider

Modul Slider slouží pro elegantní prezentaci služeb, produktů nebo speciální nabídky na úvodní stránce a dalších stránkách. Slider se typicky zobrazuje v horní části stránky. Součástí slideru je seznam položek s možností nastavení obrázku na pozadí, nadpisu a obsahu.

Ankety

Modul Anketa slouží pro hlasování návštěvníků webu. Anketa zahrnuje otázku a odpovědi pro hlasování. Průběh hlasování lze prohlížet a spravovat v administraci. Platnost ankety se nastavuje pomocí standardní funkce plánování komponenty.

Mapa pro kontakty

Modul Mapa zobrazuje sídlo společnosti nebo subjektu na mapě s využitím služeb portálu mapy.cz.

Mapa stránek

Modul Mapa stránek přehledně zobrazuje hierarchii stránek v aktuální prezentaci. Zobrazení stránek v mapě stránek lze nastavit ve stromu stránek.

Chybové stránky

Moduly pro chybové stránky jsou určeny pro nastavení a přípravu vlastních stránek pro chybové stavy na webu (např. stránka nenalezena). Po přidání modulu na stránku jsou všechny chyby daného typu přesměrovány na tuto stránku. Vlastní chybová stránka se zobrazuje v designu webu včetně menu, což významně pomáhá udržet návštěvníka prezentace, přestože si vyžádal neexistující stránku. Na chybovou stránku lze přidávat další obsahové komponenty.